• info@e-better.cc
 • 0086 510 86539280

Капак од 89мм златна алуминиумска пластична тегла

Краток опис:


 • Име на производ:Алуминиумско-пластична капа
 • Димензија:89 мм
 • Боја:Прилагодена боја
 • MOQ:10000 парчиња
 • FOB Цена :0,085-0,2 американски долари / парче
 • Време на испорака :30 дена
 • Услови на плаќање :T/T, L/C, Paypal, Western Union
 • Пристаниште:Шангај
 • Детали за производот

  Контактирајте не

  Повратни информации

  Ознаки на производи

  Спецификација
  Име на предметот Алуминиумско-пластична капа
  Ставка бр. APC-89
  Облик Тркалезна
  Боја на телото Сребрена или по ваше барање
  Заврши Сјајни или мат
  Стил Висок крај
  Дизајн на мотиви Прилагодено
  Дизајн на облик OEM/ODM
  Стандард за тестирање FDA од SGS
  Пакување Извезете стандарден картон
  Димензии
  Дијаметар 92 мм
  Висина 17 мм
  Тежина е
  Димензии 89 мм
  Материјал
  Материјал за тело N/A
  Материјал за капак Алуминиумска обвивка со пластична капа
  Заптивка за заптивање N/A
  Информации за додатоци
  Вклучен капак да
  Заптивка за заптивање да
  Површинско ракување
  Печатење на екран Ниска цена, за печатење во 1-2 бои
  Топло печат Сјаен и метален сјај

  89


 • Претходно:
 • Следно:

 • Контакт Инфо.

  WhatsApp онлајн разговор!