• info@e-better.cc
 • 0086 510 86539280

Kapak kavanoz plastik prej alumini 89 mm

Përshkrim i shkurtër:


 • Emri i produktit:Kapak alumini-plastik
 • Dimensioni:89 mm
 • Ngjyrë :Ngjyra e personalizuar
 • MOQ:10000 copë
 • Çmimi FOB:0,085-0,2 USD / Copë
 • Koha e dërgimit :30 dite
 • Kushtet e pagesës:T/T, L/C, Paypal, Western Union
 • Porti:Shangai
 • Detajet e produktit

  Na kontaktoni

  Feedback

  Etiketat e produktit

  Specifikim
  Emri i artikullit Kapak alumini-plastik
  Artikulli Nr. APC-89
  Forma Rrumbullakët
  Ngjyra e trupit Argjend ose sipas kerkeses tuaj
  Përfundo Me shkëlqim ose mat
  Stili Fundi i lartë
  Dizajn i motivit Të personalizuara
  Dizajni i formës OEM/ODM
  Standardi i Testit FDA nga SGS
  Paketimi Kartoni standarde të eksportit
  Dimensionet
  Diametri 92 mm
  Lartësia 17 mm
  Pesha g
  Dimensioni 89 mm
  Materiali
  Materiali i trupit N/A
  Materiali i kapakut Guaskë alumini me kapak plastik
  Guarnicioni i vulosjes N/A
  Informacion për aksesorët
  Kapaku i përfshirë po
  Guarnicioni i vulosjes po
  Trajtimi i sipërfaqes
  Printim me ekran Kosto e ulët, për printim 1-2 ngjyra
  Stampim i nxehtë Shkëlqim dhe shkëlqim metalik

  89


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • informacion kontakti.

  WhatsApp Online Chat!