• info@e-better.cc
 • 0086 510 86539280

Топла продажен производ

 • IMG_6899

ЗА НАС

 

 

Jiangyin E-better packaging co., Ltd е водечки кинески производител на алуминиумски шишиња, алуминиумски атомизери, тегли и други специјални контејнери за светски брендови за потрошувачи на пазарот за храна, пијалоци, козметика, фармацевтски, домаќинства и индустриски производи.

Нашите производи се направени од девствен алуминиум и девствена пластична суровина, кои се 100% рециклирани, имаме положено тест сертификат, на пример, SGS, FDA итн.

 

 

Е-ПОДОБРИ ПРЕДНОСТИ

 • Опрема

  Опрема

  Сите машини што ги користевме се водечка опрема во индустријата за пакување
  Научи повеќе
 • Искуство

  Искуство

  12 години Континуирано развивање на искуство во индустријата за пакување шишиња
  Научи повеќе
 • Сервис

  Сервис

  нашиот деловен персонал има повеќе од 10 години работно искуство во индустријата.
  Научи повеќе
 • Прилагодување

  Прилагодување

  Софистицирана можност за прилагодување за вашата специфична форма и големина на шишето.
  Научи повеќе

Некои од нашите клиенти

 • Клиент 1
 • Клиент 2
 • Клиент 3
 • Клиент 4
 • Клиент8
 • Клиент9
 • Клиент5
 • Клиент6
 • Клиент7

Билтен

За прашања за нашите производи или ценовникот, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.
Прашање за ценовник
WhatsApp онлајн разговор!