• info@e-better.cc
 • 0086 510 86539280

Produkt me shitje të nxehtë

 • IMG_6899

PËR NE

 

 

Jiangyin E-better packaging co., Ltd, është prodhuesi kryesor në Kinë i shisheve të aluminit, atomizuesve të aluminit, kavanozëve dhe kontejnerëve të tjerë specialë për markat globale të konsumatorit në tregun ushqimor, pijesh, kozmetike, farmaceutike, shtëpiake dhe industriale.

Produktet tona janë bërë nga alumini i virgjër, dhe lëndë e parë plastike e virgjër, të cilat janë 100% të riciklueshme, ne kemi kaluar një certifikim testimi, për shembull, SGS, FDA etj.

 

 

E-AVANTAZHET MË MIRË

 • Pajisjet

  Pajisjet

  Të gjitha makinat që kemi përdorur janë pajisjet kryesore në industrinë e paketimit
  Mëso më shumë
 • Përvoja

  Përvoja

  12 Vjet Zhvillimi i vazhdueshëm i përvojës në industrinë e paketimit të shisheve
  Mëso më shumë
 • Shërbimi

  Shërbimi

  Personeli ynë i biznesit ka më shumë se 10 vjet përvojë pune në industri.
  Mëso më shumë
 • Përshtatje

  Përshtatje

  Aftësi të sofistikuara personalizimi për formën dhe madhësinë tuaj specifike të shisheve.
  Mëso më shumë

Disa nga Klientët tanë

 • Klienti 1
 • Klienti 2
 • Klienti 3
 • Klienti 4
 • Klienti8
 • Klienti 9
 • Klienti5
 • Klienti 6
 • Klienti 7

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.
Kërkim për Çmimtari
WhatsApp Online Chat!