500мл топла продажба црн алуминиум дух шише вино - Кина Jiangyin Е-Подобро пакување
 • info@e-better.cc
 • 0086 510 86539280

500мл топла продажба црн алуминиум дух шише вино

Краток опис:


 • Име на производот: Алуминиум шише вотка
 • Капацитет: 500 ml
 • Лиење метод: Студената екструдирање
 • Боја: Прилагодено боја
 • MOQ: 5000pcs
 • ФОБ Цена: 1,18-1,25 долари / парче
 • Време на испорака: 30 дена
 • Начин на плаќање: T / T, L / C, Paypal, Western Union
 • Порт: Шангај
 • детали за производот

  Контактирајте не

  Повратна информација

  Тагови производ

  спецификација
  Име на предметот Алуминиум шише вотка
  Точка бр AT-01-500
  облик круг
  Боја Сребро или според вашето барање
  Заврши Сјајна или мат
  стил висока крајот
  мотив дизајн прилагодено
  форма дизајн OEM / ODM
  тест Стандард ФДУ од страна на SGS
  пакување шишиња и капаци се спакувани одделно
  димензии
  дијаметар 65 mm
  Висина  195 mm
  устата 32 mm
  капацитет 500 ml / 17.5 мл
  материјал
  тело Материјал чист алуминиум
  капак материјал пластични
  дихтунг за запечатување Изборен
  додатоци информации
  капак вклучени Да
  дихтунг за запечатување Изборен
  ракување со површина 
  печатење на екран Ниска цена, за 1-2 бои печатење
  Пренос на топлина печатење  За 1-8 бои печатење
  топла печат  Сјајна и метален сјај
  UV слој  Сјајна како огледало

  За овој облик на шише, постојат многу големина за да биде избран. 

  微 信 截图 _20180614102542

  AT-01-500_06

  AT-01-500_05

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Контакт Инфо.

 • WhatsApp Онлајн Chat!