• info@e-better.cc
  • 0086 510 86539280

Rreth nesh

Jiangyin E-mirë paketim co., Ltd, është china udhëhequr prodhuese e shishe alumini, atomizers alumini, kavanoza dhe të tjerët kontejnerë të veçantë për markave globale të konsumit në ushqim, pije, kozmetike, farmaceutike, familjes dhe tregut industrial.

 Our products are made of virgin aluminum ,and virgin plastic raw material , which are 100% recyclable ,we have pass some test certification ,for example ,SGS ,FDA etc .

 Our facilities are equipped with high quality machines , and we can assure you that we produce the high quality products .

 Most of our products are exported to South America, North America ,Central America ,Europe ,Oceania ,Eastern Asia and so on the international market .

Ne gjithmonë të ndjekin parimin e "cilësisë së parë, ofrimit të shpejtë, bashkëpunim të sinqertë dhe shërbim më të mirë" për klientët, Kënaqësinë e juaj është kthimi më i mirë për të paguar tonë të vështirë, mbështetjen tuaj me mirësi është shpresa jonë e ardhmja, le të mbajmë të gjithë së bashku dhe të creat brightfuture .

 


WhatsApp Online Chat!