• info@e-better.cc
  • 0086 510 86539280

за нас

Jiangyin Е-подобро пакување ко., Ltd е водечки Кина манифактура на алуминиумски шишиња, алуминиум атомизери, тегли и други специјални контејнери за глобални брендови на потрошувачите во храна, пијалоци, козметички, фармацевтски, апарати за домаќинство и индустриски пазар.

 Our products are made of virgin aluminum ,and virgin plastic raw material , which are 100% recyclable ,we have pass some test certification ,for example ,SGS ,FDA etc .

 Our facilities are equipped with high quality machines , and we can assure you that we produce the high quality products .

 Most of our products are exported to South America, North America ,Central America ,Europe ,Oceania ,Eastern Asia and so on the international market .

Ние секогаш ќе го следат принципот на "прв квалитет, брза испорака, искрена соработка и најдобра услуга" за корисниците, за вашето задоволство е најдобра замена за нашата напорна плати, вашиот љубезно поддршка е нашата иднина надеж, нека се држи заедно и да се создаде вредност на brightfuture .

 


WhatsApp Онлајн Chat!