shitje 500ml hot alumini zi shishe verë frymë - China Jiangyin E-Better Packaging
 • info@e-better.cc
 • 0086 510 86539280

shitje 500ml hot alumini zi shishe verë frymë

Përshkrim i shkurtër:


 • Emri i produktit: Aluminum shishe vodka
 • Kapaciteti: 500 ml
 • Metoda e derdhur: extruding Cold
 • Ngjyra: Customized ngjyra
 • Moq: 5000pcs
 • FOB Çmimi: USD 1,18-1,25 / Copë
 • Kohë për dorëzim: 30 ditë
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Paypal, Western Union
 • Port: Shanghai
 • Detail Product

  Na kontaktoni

  reagim

  Produkt Tags

  Specifikim
  Emri i artikullit Alumini shishe vodka
  Item Nr AT-01-500
  formë rreth
  Body Color Silver ose sipas kërkesës tuaj
  finish Shkelqim ose mat
  stil fund të lartë
  Motif Projektimi customized
  Projektimi Shape OEM / ODM
  Test standard FDA nga SGS
  paketim shishe dhe kapak janë të mbushura më vete
  përmasat
  diametër 65 mm
  lartësi  195 mm
  gojë 32 mm
  kapacitet 500 ml / 17.5 oz
  material
  Material Body alumini pastër
  material lid plastik
  nënshkrimin copë litari fakultativ
  Accessories Informacion
  kapaku përfshira po
  nënshkrimin copë litari fakultativ
  trajtimi Sipërfaqja 
  shtypjen Screen kosto të ulët, për printim 1-2 ngjyra
  shtypjen transferimin e ngrohjes  Për printim 1-8 ngjyra
  Hot vulosje  Shiny dhe famë metalike
  Veshje UV  Shiny si pasqyrë

  Në lidhje me këtë shishe në formë, ka shumë madhësi për t'u zgjedhur. 

  微 信 截图 _20180614102542

  AT-01-500_06

  AT-01-500_05

   


 • Previous:
 • Next:

 • kontaktoni info.

 • WhatsApp Online Chat!