• info@e-better.cc
  • 0086 510 86539280

Rreth nesh

Jiangyin E-mirë paketim co., Ltd, është china udhëhequr prodhuese e shishe alumini, atomizers alumini, kavanoza dhe të tjerët kontejnerë të veçantë për markave globale të konsumit në ushqim, pije, kozmetike, farmaceutike, familjes dhe tregut industrial.

 Prodhimet tona janë bërë nga alumini virgjër, dhe materiale të virgjër plastike të papërpunuara, të cilat janë 100% recyclabe, ne kemi kaluar disa certifikimit testin, për shembull, SGS, FDA etj.

 Objektet tona janë të pajisur me makina të cilësisë së lartë, dhe ne mund t'ju siguroj se ne prodhimin e produkteve me cilësi të lartë.

 Shumica e produkteve tona eksportohen në Amerikën e Jugut, Amerikën e Veriut, Amerikën Qendrore, Evropë, Oqeania, Azia Lindore dhe kështu me radhë tregun ndërkombëtar.

Ne gjithmonë të ndjekin parimin e "cilësisë së parë, ofrimit të shpejtë, bashkëpunim të sinqertë dhe shërbim më të mirë" për klientët, Kënaqësinë e juaj është kthimi më i mirë për të paguar tonë të vështirë, mbështetjen tuaj me mirësi është shpresa jonë e ardhmja, le të mbajmë të gjithë së bashku dhe të creat brightfuture .


WhatsApp Online Chat!