• info@e-better.cc
  • 0086 510 86539280

за нас

Jiangyin Е-подобро пакување ко., Ltd е водечки Кина манифактура на алуминиумски шишиња, алуминиум атомизери, тегли и други специјални контејнери за глобални брендови на потрошувачите во храна, пијалоци, козметички, фармацевтски, апарати за домаќинство и индустриски пазар.

 Нашите производи се направени од алуминиум девица, и девица пластични суровини, кои се 100% recyclabe, ние треба да помине некое Потврдување тест, на пример, SGS, ФДУ итн.

 Нашите капацитети се опремени со висока машини за квалитет, а ние да ве уверам дека ние произведуваме високо квалитетни производи.

 Поголемиот дел од нашите производи се извезуваат во Јужна Америка, Северна Америка, Централна Америка, Европа, Океанија, Источна Азија и така на меѓународниот пазар.

Ние секогаш ќе го следат принципот на "прв квалитет, брза испорака, искрена соработка и најдобра услуга" за корисниците, за вашето задоволство е најдобра замена за нашата напорна плати, вашиот љубезно поддршка е нашата иднина надеж, нека се држи заедно и да се создаде вредност на brightfuture .


WhatsApp Онлајн Chat!