250ml високо квалитетни алуминиумски шише масло - Кина Jiangyin Е-Подобро пакување
 • info@e-better.cc
 • 0086 510 86539280

250ml високо квалитетни алуминиумски шише масло

Краток опис:


 • Име на производот: Алуминиум шише вино
 • Капацитет: 250 ml
 • Лиење метод: Студената екструдирање
 • Боја: Прилагодено боја
 • MOQ: 5000pcs
 • ФОБ Цена: 0,8-0,9 долари / парче
 • Време на испорака: 30 дена
 • Начин на плаќање: T / T, L / C, Paypal, Western Union
 • Порт: Шангај
 • детали за производот

  Контактирајте не

  Повратна информација

  Тагови производ

  спецификација
  Име на предметот Алуминиум шише вино
  Точка бр AT-02-250
  облик круг
  Боја Сребро или според вашето барање
  Заврши Сјајна или мат
  стил висока крајот
  мотив дизајн прилагодено
  форма дизајн OEM / ODM
  тест Стандард ФДУ од страна на SGS
  пакување шишиња и капаци се спакувани одделно
  димензии
  дијаметар 60 mm
  Висина  155 mm
  устата 30 mm
  капацитет 250 ml / 9 мл
  материјал
  тело Материјал чист алуминиум
  капак материјал алуминиум
  дихтунг за запечатување N / A
  додатоци информации
  капак вклучени N / A
  дихтунг за запечатување N / A
  ракување со површина 
  печатење на екран Ниска цена, за 1-2 бои печатење
  Пренос на топлина печатење  За 1-8 бои печатење
  топла печат  Сјајна и метален сјај
  UV слој  Сјајна како огледало

  За овој облик на шише, постојат многу големина за да биде избран. 

  微 信 截图 _20180614135629

  AT-01-500_06

  AT-01-500_05

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Контакт Инфо.

 • WhatsApp Онлајн Chat!